#Spokojny

 • Rejs Przejście Północno-Zachodnie (Northwest Passage)

  Termin: 19.07.2018 / 63 dni

  Przejście Północno Zachodnie od setek lat kusiło eksploratorów całego świata. Przez większość roku skute lodem otwiera się (zazwyczaj) na około 3 miesiące. Ten czas postaramy się wykorzystać i przepłynąć nad Kanadą z Grenlandii do amerykańskiej Alaski.

 • Rejs jachtem po Alasce

  Termin: 27.09.2018 / 21 dni

  Bardzo mało jachtów żegluje po tak odległych zakątkach Alaski. Starujemy ze słynnego Dutch Harbor. To tu swoją bazę mają poławiacze krabów - najniebezpieczniejszego zawodu świata. Jest to dosłownie koniec świata, gdzie człowiek jest tylko mało istotnym dodatkiem do potęgi natury. Po opuszczeniu Aleutów będziemy żeglować na wschód wzdłuż Półwyspu Alaska.

 • Rejs jachtem po Alasce 2

  Termin: 25.10.2018 / 21 dni

  Nasz kolejny rejs morski na Alasce zaczynamy w przepięknej Zatoce Księcia Williama, która leży na samej północy Zatoki Alaska. Ze względu na znaczne oddalenie od cywilizacji zapuszcza się tu bardzo niewiele jachtów, a jacht z Polski jest prawdziwym ewenementem. Zaczniemy niespiesznie od eksploracji lodowców, które schodzą tu bezpośrednio do wody. W Zatoce Księcia Williama będziemy, żeglować około tygodnia po czym wychodzimy na otwarte wody Pacyfiku. 

 • Rejs Vancouver - San Francisco

  Termin: 20.12.2018 / 14 dni

  Super fajny rejs sylwestrowy na Pacyfiku! Zaczynamy w kanadyjskim Vancouver, skąd będziemy żeglować na południe po otwartym Pacyfiku. Zanim jednak do niego dotrzemy czeka nas 150 mil spokojnej rozgrzewki po pięknych osłoniętych wodach Cieśniny Georgia oraz Juan de Fuca.

 • Rejs Alaska Kanada

  Termin: 15.11.2018 / 21 dni

  Na tym etapie będziemy żeglować po osłoniętych wodach Alaski oraz Kolumbii Brytyjskiej - tzw. Inside Passage. Jest to propozycja skierowana do wszystkich tych, którzy cenią spokojniejsze warunki, bo np. na otwartym oceanie chorują. Jeśli jesteś w tej grupie, a chcesz odwiedzić Alaskę i z pokładu jachtu podziwiać czoło lodowca to jest to zdecydowanie rejs dla Ciebie!

 • Rejs San Francisco - San Diego

  Termin: 17.01.2019 / 14 dni

  Rejs zaczynamy w słynnym mieście mgły z jeszcze słynniejszym mostem Golden Gate, czyli w San Francisco. Po wypłynięcie na Pacyfik będziemy żeglować na południe. Naszym pierwszym przystankiem będzie oddalona o ok. 80 Mm Zatoka Monterey. Pośród różnych gatunków wielorybów można tu spotkać pływacza szarego, płetwala błękitnego oraz humbaki. Bardzo licznie występują tu także delfiny. Miejmy nadzieję, że szczęście dopisze i natkniemy się na jakieś ciekawe okazy z bliska!

© Agencja Żeglarska SKIFF-Michał Palczyński 02-784 Warszawa ul. Arctowskiego 24, tel: +48 601 27 47 05, info@skiff.pl