#2019

 • Rejs Vancouver - San Francisco

  Termin: 20.12.2018 / 14 dni

  Super fajny rejs sylwestrowy na Pacyfiku! Zaczynamy w kanadyjskim Vancouver, skąd będziemy żeglować na południe po otwartym Pacyfiku. Zanim jednak do niego dotrzemy czeka nas 150 mil spokojnej rozgrzewki po pięknych osłoniętych wodach Cieśniny Georgia oraz Juan de Fuca.

 • Rejs San Francisco - San Diego

  Termin: 17.01.2019 / 14 dni

  Rejs zaczynamy w słynnym mieście mgły z jeszcze słynniejszym mostem Golden Gate, czyli w San Francisco. Po wypłynięcie na Pacyfik będziemy żeglować na południe. Naszym pierwszym przystankiem będzie oddalona o ok. 80 Mm Zatoka Monterey. Pośród różnych gatunków wielorybów można tu spotkać pływacza szarego, płetwala błękitnego oraz humbaki. Bardzo licznie występują tu także delfiny. Miejmy nadzieję, że szczęście dopisze i natkniemy się na jakieś ciekawe okazy z bliska!

 • Rejs San Diego - Meksyk

  Termin: 31.01.2019 / 21 dni

  To będzie niesamowity rejs morski. Po zaokrętowaniu w San Diego bierzemy kurs na południe i prosto ku południowej granicy USA. Swoje przybycie do Meksyku oficjalnie zameldujemy w miejscowości Ensenada, która leży na północy długiego na 700 Mm Półwyspu Kalifornijskiego.

 • Rejs Meksyk - Salwador

  Termin: 25.03.2019 / 21 dni

  Obszar na południe od Puerto Vallarta nazywany jest nie bez powodu meksykańskim "Gold Coast". Będzie to etap zupełnie odmienny od poprzedniego. Tu znacznie więcej będzie małych miasteczek z lądowymi atrakcjami. Tak jak na poprzednim rejsie główną atrakcją była przyroda i życie toczące się w oceanie, tak tu będziemy bardziej poznawać lądowy Meksyk. 

 • Rejs Salwador - Kostaryka

  Termin: 17.04.2019 / 14 dni

  Kolejny bardzo ciekawy oceaniczny rejs morski wzdłuż wybrzeży Ameryki Środkowej. Na jachcie spotykamy się w marinie Bahia del Sol. To sympatyczny resort w spokojnej okolicy i świetny punkt wypadowy. To tylko 25 km od lotniska i około 60 od stolicy kraju San Salwador. Na pewno znajdziemy 2 dni na zwiedzanie tego ciekawego miasta i okolicznych atrakcji. Jak już pozwiedzamy Salwador na lądzie, przyjdzie wreszcie czas na oceaniczną żeglugę. Wypływamy na otwarty ocean i bierzemy kurs na Kostarykę. To tu spędzimy najwięcej czasu i odwiedzimy prawdopodobnie aż 4 porty.

 • Rejs Kostaryka - Ekwador

  Trasa rejsu: Golfito - Isla del Coco - Malpelo - Salinas (1000 Mm)
  Termin: 01.05.2019 / 14 dni

  Tropikalny rejs morski dla oceanicznych odkrywców. Czy słyszeliście o zagubionej na Pacyfiku kostarykańskiej Wyspie Kokosowej (Isla del Coco), lub maleńkiej kolumbijskiej Malpelo? Prawdopodobnie nie. Ja na nie natknąłem się przypadkiem ,przeglądając mapy. Po krótkiej rozmowie z Olą decyzja mogła być tylko jedna. Musimy je odwiedzić!

© Agencja Żeglarska SKIFF-Michał Palczyński 02-784 Warszawa ul. Arctowskiego 24, tel: +48 601 27 47 05, info@skiff.pl