Info

 • Jak dołączyć do załogi?

  W kwietniu 2018 r. wyruszamy w kolejny Rejs Dookoła Świata i zapraszamy na pokład CRYSTAL! Rejs jest podzielony na etapy i każdy (bez względu na wiek i doświadczenie żeglarskie) może wziąć udział w tej morskiej przygodzie. Sprawdź w zakładce Rejsy, gdzie żegluję i jak się zapisać. Do zobaczenia na pokładzie!

 • O mnie

  Nazywam się Michał Palczyński i jestem kapitanem jachtowym. Już od ponad dziewięciu lat żegluję po morzach i oceanach świata na moim jachcie CRYSTAL, na którego pokład serdecznie Cię zapraszam! Samą organizacją rejsów zajmuje się już od 2004 r. i od tego czasu przepłynąłem już ponad 125 000 mil morskich, z czego ponad 122 000 jako kapitan i organizator! Od 2018 r. roku dołączy do mnie na stałe moja partnerka Ola, która będzie koordynować wyprawy lądowe. Zapraszam na pokład CRYSTAL!

 • O jachcie

  Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (650 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich okołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów, oraz energooszczędna odsalarka produkująca 700 litrów wody na dobę. Dwa systemy Inmarsat zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m! Zapraszamy na pokład!

 • Co zabrać na rejs morski i w co się spakować?

  Wyjeżdzając na rejs morski, każdy w pewnym momencie zadaje sobie pytanie co zabrać i w co się spakować. Co jest potrzebne na jachcie, jakie dokumenty, jakie ubrania, czy trzeba mieć sztormiak - właśnie o tym piszemy w tym artykule. Przeczytaj nasze wskazówki, a w razie pytań napisz do nas!

 • Zainteresowany?
© Agencja Żeglarska SKIFF-Michał Palczyński 02-784 Warszawa ul. Arctowskiego 24, tel: +48 601 27 47 05, info@skiff.pl