• Zainteresowany?

Blog

 • Jak przygotowujemy jacht do naszej wyprawy morskiej?

  Tydzień temu przylecieliśmy do Lizbony. Prace na Krysi idą pełną parą - nasz rejs morski zaczyna się już za niecałe trzy miesiące! Michałowi pomaga nasz kolega, jeden z lojalnych załogantów - Krzysiek. Z radością możemy stwierdzić, że w sumie to całkiem sporo już zdziałaliśmy!

 • Nowa trasa naszego rejsu jachtem dookoła świata!

  Myśleliśmy, dyskutowaliśmy, czytaliśmy i w końcu stało się... mamy nową trasę naszego rejsu morskiego dookoła świata! Efekt tego taki, że nasz rejs morski będzie trwał sześć na nie pięć lat! Naszym celem jest płynąć przez świat i delektować się nim.

   

 • Wyróżnienie Jury Rejs Roku 2017!

  Jedna z pierwszych wiadomości jaką dostaliśmy w tym roku! Arktyczna Rozgrzewka została uhonorowana Wyróżnieniem Jury przyznającego najwyższe żeglarskie trofea w Polsce - Rejs Roku! 

 • Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Radosnych, szczęśliwych i zdrowych Świąt! Merry Christmas filled with love, laughter and happiness! Życzymy Wam dużo miłości, bliskości, ciepła, dobroci, spokoju ducha i poczucia bezpieczeństwa nie tylko w ten wyjątkowy świąteczny czas, ale i na każdy dzień Nowego Roku!

 • Opowieści morskie w Łodzi i w Warszawie!

  Jesteśmy kilka miesięcy w Polsce przed rozpoczęciem naszej kolejnej wyprawy dookoła świata w kwietniu 2018 r. Wszystkich, którzy są ciekawi naszych morskich opowieści zapraszamy na spotkania: sobota 18.11 w Łodzi oraz poniedziałek 4.12 w Warszawie!

 • Wyprawa żeglarska Arktyczna Rozgrzewka 2017 zakończona sukcesem!

  Arktyczna Rozgrzewka zatoczyła koło i po 6 miesiącach włóczęgi po Arktyce znowu jesteśmy w Lizbonie! Podczas tych 6 miesięcy przepłynęliśmy 8899 Mm w czasie 1548 godzin, co daje średnią prędkość 5,57 węzła. Odwiedziliśmy w tym czasie 9 krajów...

© Agencja Żeglarska SKIFF-Michał Palczyński 02-784 Warszawa ul. Arctowskiego 24, tel: +48 601 27 47 05, info@skiff.pl